Get Adobe Flash player

Lepsza szkoła MDK Otwock Zgromadzenie sióstr Elżbietanek

OTOP CaritasNieśmy radość Euroweek

Wymiana młodzieży

 Hinduska sztuka wycinania z papieru w „Trójce”

W środę 13 maja 2017 r. odbył się w naszej szkole pokaz hinduskiej sztuki wycinania ozdób z papieru. Prowadzący zajęcia pan Vind Chohan z firmy D.K Roy Indian Paper Cutting przedstawił naszym uczniom atrakcyjne sposoby składania i wycinania z papieru pięknych kwiatów, łańcuchów. Było kreatywnie, kolorowo i wesoło. Uczniowie mieli okazję poznać różne techniki tworzenia ozdób z papieru, jako atrakcyjnej formy spędzania wolnego czasu. Pokaz prowadzony był w języku angielskim i uczniowie nie tylko podziwiali różne sposoby wycinania z papieru, ale także doskonalili znajomość języka angielskiego poprzez zadawanie prowadzącemu dodatkowych pytań na temat kultury hinduskiej oraz różnych aspektów życia nastolatków w Indiach. Wszyscy uczestniczyli aktywnie w zajęciach zaś widowiskowy pokaz dostarczył uczniom wiele ciekawych informacji i niezapomnianych emocji.

                                                                                                                Iwona Jerzabek