Get Adobe Flash player

Lepsza szkoła MDK Otwock Zgromadzenie sióstr Elżbietanek

OTOP CaritasNieśmy radość Euroweek

Wymiana młodzieży

Andrzejki w naszej szkole!

30 listopada br. odbyły się Andrzejki zorganizowane dla klas 4-tych naszej szkoły. Impreza prowadzona była przez profesjonalną firmę zajmującą się organizacją zabaw.

Nasze dzieci uczestniczyły w ciekawie i humorystycznie przygotowanych zabawach. Miały też możliwość „wyszaleć się” na parkiecie, gdyż zabawy przeplatane były dyskoteką. Z wróżb dowiedzieliśmy się m.in. kto pierwszy wyjdzie za mąż, kto jest zakochany, jakie zawody będą w przyszłości wykonywać dzieci. Zabawa nie obyłaby się bez lania wosku oraz malowania twarzy, czy tatuowania rąk. W czasie krótkiej przerwy dzieci mogły się posilić pyszną pizzą oraz innymi słodkimi przekąskami. W trakcie zabawy dołączyły do nas maluchy ze świetlicy wraz z opiekunem. Wszyscy doskonale się bawili!

Dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji imprezy.

Wychowawcy klas 4a i 4b