Get Adobe Flash player

Lepsza szkoła MDK Otwock Zgromadzenie sióstr Elżbietanek

OTOP CaritasNieśmy radość Euroweek

Wymiana młodzieży

Bezpłatne szkolenia komputerowe.

Miasto Otwock zaprasza do wzięcia udziału w bezpłatnych szkoleniach komputerowych w ramach projektu ,,Podniesienie kompetencji cyfrowych mieszkańców województwa mazowieckiego”

Projekt skierowany jest do mieszkańców Otwocka w wieku 25+, którzy zainteresowani są podniesieniem kompetencji cyfrowych. Szkolenia będą prowadzone przez wykwalifikowanych instruktorów. Uczestnicy otrzymają materiały szkoleniowe oraz zaświadczenie potwierdzające udział w szkoleniu.

Do wyboru jest udział w szkoleniach o następującej tematyce:

,,Rodzic w sieci” – 12 szkoleń

,,Mój biznes w sieci” – 5 szkoleń

,,Kultura w sieci”- 7 szkoleń

Zakładamy realizację 24 szkoleń w 12-osobowych grupach. Szkolenia realizowane będą w trzech otwockich szkołach: Szkole podstawowej nr 2, Szkole podstawowej nr 4, Szkole podstawowej nr 5. Wszystkie szkolenia zorganizowane będą w trybie – 2 dni x 8 godzin szkoleniowych (sobota-niedziela, godzina szkoleniowa to 45 minut). Uczestnicy będą mieli zagwarantowane przerwy kawowe i obiad.

Osoby zainteresowane udziałem w projekcie proszone są o zgłaszanie się do Biura Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miasta Otwocka, ul. Krucza 5, tel. 22 7880402 mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zgłoszenia przyjmowane będą również za pośrednictwem otwockich Szkół Podstawowych. Po otrzymaniu zgłoszenia koordynator projektu skontaktuje się z uczestnikami celem uzgodnienia szczegółów dotyczących terminu oraz miejsca przeprowadzenia szkolenia.

Udział w szkoleniach jest całkowicie bezpłatny. Każdy uczestnik może wziąć udział tylko w jednym module szkoleniowym. Liczba miejsc jest ograniczona.