Get Adobe Flash player

Lepsza szkoła MDK Otwock Zgromadzenie sióstr Elżbietanek

OTOP CaritasNieśmy radość Euroweek

Wymiana młodzieży

Osiągnięcia matematyczne uczniów 

Uczniowie naszej szkoły biorą udział w licznych konkursach matematycznych, gdzie osiągają sukcesy.

Uśmiech

 kwiecień

 Ogólnopolski Konkurs z matematyki Galileo 2018:

Klasa 2 GM:

 Hubert Sobociński – laureat 1 miejsca (nagroda książkowa),

Gabriela Owczarek – laureat

 Radosław Głasek – laureat

 Julia Kania – laureat

 Mateusz Piasecki – wyróżnienie,

Michał Czarnowski – wyróżnienie,

Kacper Kwiatek – wyróżnienie,

Aleksandra Głębocka – wyróżnienie.

Klasa 4 SP:

 Igor Czarnowski – wyróżnienie,

 Aleksandra Szatańska – wyróżnienie,

 Jakub Pytlarczyk – wyróżnienie.

 Klasa 7 SP:

 Patrycja Pytlarczyk – laureat 5 miejsca (nagroda książkowa),

 Zofia Piasecka – laureat,

 Amelia Werner - wyróżnienie

 Powiatowy Konkurs z matematyki "Przygoda z matematyką"

organizowany przez LO im. J. Słowackiego 

Laureat I miejsca:

Hubert Sobociński kl. 2a

Finalistka:

Izabela Walkiewicz kl. 3e

marzec 2018 r.

Powiatowy Konkurs z matematyki

organizowany przez SP 3 w Józefowie

Laureat II miejsca:

Aleksandra Bożek kl. 3e

Powiatowy Konkurs z matematyki "Przygoda z matematyką"

organizowany przez LO im. J. Słowackiego

kwalifikacje do powiatu:

Izabela Walkiewicz kl. 3e

Zofia Szwarczewska kl. 3e

Hubert Sobociński kl. 2a

Ogólnopolska olimpiada matematyczna Olimpus – sesja jesienna 2017

Klasa druga

Hubert Sobociński – laureat 4 miejsca – nagroda książkowa

Julia Rączka – laureat 6 miejsca

Michał Czarnowski – laureat 7 miejsca

Julia Kania – laureat 10 miejsca

Aleksandra Głębocka - laureat 13 miejsca

Radosław Głasek – laureat 13 miejsca

Gabriela Owczarek – laureat 15 miejsca

Klasa trzecia

Julia Siwiec – laureat 7 miejsca

Izabela Walkiewicz – laureat 14 miejsca

Ogólnopolski konkurs z matematyki Multitest 2017

Klasa druga

Hubert Sobociński – laureat 4 miejsca – nagroda książkowa

Radosław Głasek – laureat  9 miejsca

Julia Kania – laureat 10 miejsca

Małgorzata Kołtun – laureat 10 miejsca

Aleksandra Głębocka – wyróżnienie

Gabriela Owczarek - wyróżnienie

Julia Rączka - wyróżnienie

Klasa trzecia

Alicja Urawska – laureat 5 miejsca – nagroda książkowa

Aleksandra Bożek – laureat 8 miejsca

Julia Siwiec – laureat 9 miejsca

Izabela Walkiewicz – wyróżnienie

Magdalena Wdowik - wyróżnienie

Konkurs matematyczny - Albus 2017

klasa I

Laureat 3 miejsca: Hubert Sobociński kl. 1a

Laureat 5 miejsca: Kacper Kwiatek kl. 1a

Wyróżnienie: Aleksandra Głębocka kl. 1a

Michał Czarnowski kl. 1a

Julia Rączka kl. 1a

klasa III

Laureat 1 miejsca: Grzegorz Kwacz kl. 3a

Laureatka 3 miejsca: Magdalena Szuba kl. 3a

Marcelina Rogala kl. 3a

Laureat 7 miejsca: Krystian Bogusz kl. 3a

Robert Ćwiek kl. 3a

Laureat 9 miejsca: Wiktor Ściesiński kl. 3a

Laureat 10 miejsca: Grzegorz Jaczewski kl. 3a

Konkurs matematyczny „Plus” – Stypendiada 2017

 II miejsce:

 Wiktor Ścieciński kl. 3a

 Wyróżnienie:

 Michał Czarnowski kl. 1a

 Radosław Głasek kl. 1a

 Małgorzata Kołtun kl. 1a

 Gabriela Owczarek kl. 1a

 Hubert Sobociński kl. 1a

 Julia Siwiec kl. 2e

 Robert Ćwiek kl. 3a

 Grzegorz Kwacz kl. 3a

4.05.2017 r.

Konkurs Galileo - Matematyka

Klasa I

Laureat z nagrodą: Hubert Sobociński kl. 1a

Laureaci:

Radosław Głasek kl. 1a

Julia Rączka kl. 1a

Michał Czarnowski kl. 1a

Wyróżnienia:

Kacper Kwiatek kl. 1a

 Julia Kania kl. 1a

 Małgorzata Kołtun kl. 1a

 Aleksandra Głębocka kl. 1a

Klasa II

Laureat: Julia Siwiec kl. 2e

Wyróżnienie: Alicja Urawska kl. 2e

Klasa III

Laureaci z nagrodami:

Wiktor Ściesiński kl. 3a

Grzegorz Kwacz kl. 3a

Marcelina Rogala kl. 3a

Laureaci:

Krystian Bogusz kl. 3a

Magdalena Szuba kl. 3a

Wyróżnienia:

Maciej Łempicki kl. 3a

Robert Ćwiek kl. 3a

Powiatowy konkurs "Przygoda z matematyką"

zorganizowany przez Liceum im. J. Słowackiego w Otwocku

I miejsce:  Grzegorz Kwacz - kl. 3a

13.03.2017 r.

Olimpiada matematyczna „Pionier 2016”

Dyplom laureata, nagroda książkowa: Julia Rączka - kl. 1a,

Hubert Sobociński - kl. 1a

Dyplom wyróżnienia: Aleksandra Głębocka - kl. 1a

Radosław Głasek - kl. 1a

22.01.2017 r.

Ogólnopolski Konkurs  matematyczny „Pingwin”

Dyplom laureata i nagroda Książkowa:

Julia Rączka – kl. 1a

Hubert Sobociński – kl. 1a

Grzegorz Kwacz –kl.3a

Aleksandra Kacperek - kl. 3a

dyplom wyróżnienia: Marcelina Rogala – kl.3a,

Agnieszka Czartoszewska – kl.1a

 2.01.2017 r.

Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus – matematyka Plus, XXVI edycja

laureaci II stopnia: Hubert Sobociński – kl. 1a, Maciej Łempicki – kl. 3a, 

Marcelina Rogala – kl.3a, Aleksandra Kacperek – kl.3a

laureaci III stopnia: Gabriela Owczarek – kl. 1a, Grzegorz Kwacz – kl. 3a

laureaci V stopnia: Michał Czarnowski – kl.1a, Izabela Walkiewicz – kl.2e, 

Krystian Bogusz – kl.3a, Weronika Tobiasz – kl. 3c, 

Wiktor Ściesiński – kl.3a

8.12.2016 r.

XII Olimpiada Matematyczna Juniorów

zakwalifikowanie do zawodów II stopnia

Kwacz Grzegorz – kl 3a

5.12.2016 r.

„Multitest” – Ogólnopolski Konkurs z Matematyki organizowany przez Centrum Edukacji Szkolnej Warszawa

dyplom laureata + nagroda książkowa

Hubert Sobociński – kl. 1a

Julia Siwiec - kl. 2e

Marcelina Rogala – kl. 3a

dyplom laureata:

Radosław Głasek – kl. 1a

Julia Rączka – kl. 1a

Aleksandra Kacperek – kl. 3a

Grzegorz Kwacz – kl. 3a

dyplom wyróżnienia:

Michał Czarnowski – kl. 1 a

Kacper Kwiatek – kl. 1 a

Julia Kania - kl. 1 a

Alicja Urawska – kl. 2 e

Jakub Kita – kl. 3 a

Magdalena Szuba – kl. 3 a

3.11.2016 r.

Wojewódzki Konkurs z Matematyki pod patronatem KO

awans do etapu rejonowego: 

Rogala Marcelina 3a

8.06.2016 r.

Szkolny Konkurs Matematyczny dla uczniów klas I "Mistrz Matematyki"

Laureaci: Izabela Walkiewicz kl. 1e

Aleksandra Bożek kl. 1e

II miejsce: Zofia Szwarczewska kl. 1e

Martyna Gołębicka kl. 1e

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2016

 wyróżnienie w kategorii Kadet: Kamil Fronczyk kl. 1e

bardzo dobry w kategorii Junior: Dominika Daśko kl. 3c

XIX edycja Ogólnopolskiego Konkursu Matematycznego ALBUS 2016

Klasa 1

Laureatka  5 miejsca w Polsce - Alicja Urawska kl. 1e

Laureatka 9 miejsca w Polsce - Izabela Walkiewicz kl. 1e

WyróżnieniaMaximilian Kotula kl. 1e

Julia Siwiec kl. 1e

Klasa II

Laureat 5 miejsca w Polsce: Grzegorz Kwacz kl. 2a

Laureatka 5 miejsca w Polsce: Aleksandra Kacperek kl. 2a

Laureatka 6 miejsca w Polsce: Magdalena Szuba kl. 2a

Wyróżnienia: Marcelina Rogala kl. 2a

Krystian Bogusz kl. 2a

Klasa III

Laureat 5 miejsca w Polsce: Wiktor Wołek kl. 3c

Laureat 5 miejsca w Polsce: Karol Brejtfus kl. 3c

Laureatka 5 miejsca w Polsce: Justyna Laskus kl. 3c

Laureatka 6 miejsca w Polsce: Katarzyna Piętka kl. 3c

Laureat 7 miejsca w Polsce: Michał Rogulski  kl. 3c

Laureat 10 miejsca w Polsce: Paweł Fijołek  kl. 3c

4.05.2016 r.

Konkurs Galileo - Matematyka

Klasa I

Laureaci:

Alicja Urawska kl. 1e

Izabela Walkiewicz kl. 1e

Wyróżnienia:

Julia Siwiec kl. 1e

Kamila Daśko kl. 1d

Agata Zołądek kl. 1e

Klasa II

Laureaci z nagrodami:

Grzegorz Kwacz – 3 miejsce w Polsce - kl. 2a

Magdalena Szuba – 3 miejsce w Polsce - kl. 2a

Marcelina Rogala – 5 miejsce w Polsce  - kl. 2a

Laureaci:

Wiktor Ściesiński kl. 2a

Aleksandra Kasperek kl. 2a

Grzegorz Jaczewski kl. 2a

Wyróżnienia:

Maciej Łempicki kl. 2a

Magdalena Sitek kl. 2a

Robert Ćwiek kl. 2a

Artur Bieńkowski kl. 2a

Klasa III

Laureaci z nagrodami:

Agata Lachowiecka – 1 miejsce w Polsce - kl. 3c

Dominika Daśko – 3 miejsce w Polsce - kl. 3c

Justyna Laskus – 4 miejsce w Polsce  - kl. 3c

Wyróżnienia:

Katarzyna Piętka   - kl. 3c

28.04.2016 r.

Konkurs matematyczny "Plus"

wyróżnienia, finaliści:

Izabela Walkiewicz kl. 1e

Grzegorz Kwacz kl. 2a

Dominika Daśko kl. 3c

Justyna Laskus kl. 3c

6.04.2016 r.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny PANGEA 2016

awans do finału:

Maciej Łempicki kl. 2a

Marcelina Rogala kl. 2a

Dominika Daśko kl. 3c

Agata Lachowiecka kl. 3c

 29.01.2016 r.

Wojewódzki Konkurs Matematyczny organizowany przez Mazowieckiego Kuratora Oświaty

laureatka:  Dominika Daśko, kl. 3c

finalistka: Agata Lachowiecka, kl. 3c

15.01.2016 r.

Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy EDI - PINGWIN, Matematyka

Laureatki, III miejsce w Polsce:

Aleksandra Kacperek, kl. 2a

Agata Lachowiecka, kl. 3c

Dominika Daśko, kl. 3c

Wyróżnienia:

Izabela Walkiewicz, kl. 1e

Julia Siwiec, kl. 1e

Marcelina Rogala, kl. 2a

Wiktor Ściesiński, kl. 2a

Justyna Laskus, kl. 3c

Wiktor Wołek, kl. 3c

7.01.2016 r.

Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Archimedes Plus Matematyka Plus

klasy 1:

laureatka 2 stopnia: Julia Siwiec kl. 1e

laureatka 4 stopniaIzabela Walkiewicz kl. 1e

klasy 2:

laureaci 1 stopnia z wyróżnieniem: Aleksandra Kacperek kl. 2a

Grzegorz Kwacz kl. 2a

laureaci 3 stopnia: Marcelina Rogala kl. 2a

Robert Ćwiek kl. 2a

Grzegorz Jaczewski kl. 2a

laureaci 5 stopnia: Maciej Łempicki kl. 2a

Adrian Mazek kl. 2a

klasy 3:

laureatki 1 stopnia: Dominika Daśko kl. 3c

Agata Lachowiecka kl. 3c

laureat 3 stopnia: Wiktor Wołek kl. 3c

5.01.2016 r.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny OLIMPUS 2015 Sesja Jesienna

klasy 1:

laureatka 6 miejsca: Izabela Walkiewicz kl. 1e

laureatka 8 miejsca: Alicja Urawska kl. 1e

klasy 2:

laureatka 1 miejsca: Aleksandra Kacperek kl. 2a

laureat 5 miejsca: Wiktor Ściesiński kl. 2a

laureat 7 miejsca: Grzegorz Kwacz kl. 2a

laureaci 8 miejsca: Maciej Łempicki kl. 2a

Robert Ćwiek kl. 2a

laureat 9 miejsca: Adrian Mazek kl. 2a

laureaci 10 miejsca: Marcelina Rogala kl. 2a

Jakub Kita kl. 2a

laureat 15 miejsca: Grzegorz Jaczewski kl. 2a

klasy 3:

laureatka 1 miejsca: Dominika Daśko kl. 3c

laureatka 3 miejsca: Agata Lachowiecka kl. 3c    

listopad 2015 r.

Multitest 2015

Klasa I

Laureat – Alicja Urawska kl. 1e

Julia Siwiec -  kl. 1e

wyróżnienie - Aleksandra Chudek kl. 1e,

Maximilian Kotula – kl. 1e

 Klasa II

 Laureat,  nagroda książkowa – I miejsce w Polsce – Aleksandra Kacperek kl. 2a

Laureat, nagroda książkowa – III miejsce w Polsce – Marcelina Rogala kl. 2a

 wyróżnienie - Wiktor Ściesiński kl. 2a,

  Grzegorz Kwacz kl. 2a,

  Magdalena Szuba kl. 2a

 Klasa III

 Laureat, nagroda książkowa – I miejsce w Polsce – Dominika Daśko kl 3c

 Laureat, nagroda książkowa – II miejsce w Polsce – Agata Lachowiecka kl. 3c

czerwiec 2015 r.

XVIII edycja konkursu Albus 2015

 Laureat klasa I

 Aleksandra Kacperek kl. 1a

 Wiktor Ściesiński kl. Ia

 Marcelina Rogala kl. Ib

 Artur Bieńkowski kl. Ia

 Magdalena Szuba kl. Ia

 Wyróżnienie klasa I

Maciej Łempicki kl. Ia

 Krystian Bogusz kl. Ia

 Adrian Mazek kl. Ia

 Grzegorz Kwacz kl. Ia

 Grzegorz Jaczewski kl. Ia

 Laureat klasa II

 Dominika Daśko kl. IIc

 Wyróżnienie klasa II

 Agata Lachowiecka kl. IIc

 Wiktor Wołek kl. IIc

17.05.2015 r.

Konkurs Matematyczny "Trabka Borsuka"

org. przez Wydział Matematyki, Informatyki i Mechaniki UW

          finalista z wyróżnieniem w kategorii klas młodszych

Dominika Daśko kl. 2c

maj 2015 r.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2015

wyróżnienie w kategorii Kadet:

Weronika Tobiasz kl. 1c

Grzegorz Kwacz kl. 1a

wyróżnienie w kategorii Junior:

Kacper Wodzyński  kl.3c

20.04.2015 r.

Ogólnopolski Konkurs GALILEO 2015 z matematyki

 laureaci I miejsca:

 Agata Lachowiecka kl. 2c

 Dominika Daśko kl. 2c

 pozostali laureaci:

 Marcelina Rogala kl. 1b

 Aleksandra Kacperek kl. 1a

 Paweł Fijołek kl. 2c

 wyróżnienia:

 Grzegorz Kwacz kl. 1a

 Artur Bieńkowski kl. 1a

 Piotr Białoskórski kl. 2c

 Justyna Laskus kl. 2c

 7.01.2015 r.

 Olimpiada Wiedzy ARCHIMEDES.PLUS Matematyka.Plus - 22 edycja

 laureat I stopnia z wyróżnieniem:

Dominika Daśko kl. 2c

laureat II stopnia:

Agata Lachowiecka kl. 2c

laureat III stopnia:

Karol Brejtfus kl. 2c

laureat IV stopnia:

Jakub Kita kl. 1a

laureaci V stopnia:

Marcelina Rogala kl. 1b

Maciej Łempicki kl. 1a

czerwiec 2014 r.

Międzynarodowy Konkurs Matematyczny Kangur 2014

Wyróżnienie:

Jan Siwiec kl. 2c

Michał Kita kl. 3d

3.06.2014 r.

 Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

MATEMATYKA INNEGO WYMIARU

 w kategorii klas I:

Dominika Daśko: 1 miejsce w powiecie, 3 miejsce w województwie, 12 miejsce w kraju,

w kategorii klas II:

 Zbigniew Zawadka: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w województwie, 10 miejsce w kraju,

 w kategorii klas III:

Michał Kita: 1 miejsce w powiecie, 1 miejsce w województwie, 72 miejsce w kraju.

3.06.2014 r.

 Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

STYPENDIADA MATEMATYCZNA

dla gimnazjalistów w kategorii "Grand Prix Drużynowe"

 I miejsce, zdobywcy Złotego Pucharu

 Gimnazjum Nr 3 im. T. Morusa w Otwocku

3.06.2014 r.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

STYPENDIADA MATEMATYCZNA dla gimnazjalistów

 finalista, tytuł "Orła Matematycznego":  Patryk Zieleziński kl. 2c

 18.12.2013 r.

Ogólnopolska Olimpiada Matematyczna OLIMPUS

laureaci:

10 miejsce: Agata Lachowiecka kl. 1c

Marzena Żołądek kl. 3d

12 miejsce: Dominika Daśko kl. 1c

13 miejsce: Michał Kita kl. 3d

16.12.2013 r.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny

„Trąbka Borsuka” pod patronatem UW

finalistka: Dominika Daśko kl. 1c

18.06.2013 r.

Matematyczne Mistrzostwa Polski Dzieci i Młodzieży

Projekt "Matematyka Innego Wymiaru"

 1 miejsce w powiecie, 4 miejsce w województwie, 17 miejsce w kraju

Jan Siwiec kl. 1c

 2 miejsce w powiecie, 5 miejsce w województwie, 21 miejsce w kraju

Kacper Wodzyński kl. 1c

 1 miejsce w powiecie, 2 miejsce w województwie, 16 miejsce w kraju

Michał Kita kl. 2d

 2 miejsce w powiecie, 22 miejsce w województwie, 254 miejsce w kraju

Jakub Rajkowski kl. 2d

 25.02. 2013 r.

Matematyczny konkurs OXFORD

Laureaci V stopnia: Katarzyna Łata kl. 3d

Michał Urawski kl. 3d

5.01.2012 r.

Konkurs Matematyczny Oxford - Edycja XVI

Laureat I stopnia: Michał Urawski kl. 2d

Laureat III stopnia: Wojciech Kruczała kl. 3a

 20.06.2011 r.

 Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

 Wyróżnienie:

Michał Jarzyna kl. 3a

Jacek Grzegrzółka kl. 3a

Katarzyna Rodacka kl. 3a

Estera Pawlikowska kl. 1d

Inga Bąk kl. 1d 

Michał Urawski kl. 1d

Wojciech Kruczała kl. 2a

28.02.2011 r.

 Wojewódzki Konkurs Matematyczny

 Finalista: Michał Jarzyna kl.3a

15.05.2010 r.

 Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Wyróżnienie: Michał Jarzyna kl. 2a

22.12.2009 r.

Test Matematyka Plus XII Edycja OXFORD

 Laureat II stopnia: Michał Jarzyna kl. 2a

Laureaci IV stopnia: Hubert Tarnacki kl. 2a

15.05.2009 r.

Międzynarodowy Konkurs "Kangur Matematyczny"

Wyróżnienie: Michał Jarzyna kl. 1a

 27.04.2009 r.

Stypendiada Matematyczna

WyróżnienieJacek Grzegrzółka kl. 1a

Mateusz Kubiak kl. 3a

Marzec 2009 r.

Test Matematyka Plus X Edycja Oxford-London

Laureatka III stopnia:  Emilia Rakowska kl. 3a

Laureatka IV stopnia:  Iwona Mirosz kl. 1a

13.06.2008 r.

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny „Orły – Stypendiada”

I miejsce: Hubert Rosiak kl. 3a - otrzymał stypendium

Wyróżnienie: Marcin Kryczka kl. 3a

XI miejsce: Alicja Rakowska kl. 3a

III miejsce: Uczniowie klas I-III gimnazjum

12.04.2008 r.

Międzynarodowy Konkurs „Kangur Matematyczny”

Wyróżnienie:

Emilia Rakowska

Mateusz Kubiak

Hubert Rosiak