Get Adobe Flash player

Lepsza szkoła MDK Otwock Zgromadzenie sióstr Elżbietanek

OTOP CaritasNieśmy radość Euroweek

Wymiana młodzieży

Osiągnięcia uczniów GM3

Uczniowie naszego gimnazjum biorą udział w licznych konkursach i zawodach sportowych, gdzie osiągają sukcesy.

  GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM I ICH OPIEKUNOM Uśmiech

Najważniejsze osiągnięcia w roku szkolnym 2017/2018

9 luty 2018

Mistrzostwa Powiatu Otwockiego w tenisie stołowym dziewcząt 

 III miejsce

Magdalena Tomalak - kl. 3e

Ania Łysik kl. 3c

opiekun: p.  J. Krupniewska

styczeń 2018 

Ogólnopolska Młodzieżowa Olimpiada Wiedzy o Społeczeństwie

zakwalifikował się do eliminacji okręgowych

Filip Marciniak - kl. 3e

opiekun: p. A. Barysz

styczeń 2018

Ogólnopolski konkurs matematyczny Olimpus

dyplom laureata + nagroda książkowa

Hubert Sobociński - kl. 2a

dyplom laureata w kategorii kl. 2

Julia Rączka - kl. 2a

Michał Czarnowski - kl. 2a

Julia Kania - kl. 2a

Aleksandra Głębocka - kl. 2a

Radosław Głasek - kl. 2a

Gabriela Owczarek - kl. 2a

dyplom laureata w kategorii kl. 3

Julia Siwiec - kl. 3e

Izabela Walkiewicz - kl. 3e

opiekun: p. A. Szeszko

grudzień 2017

Szkolny etap konkursu powiatowego z języka angielskiego

awans do 2 etapu:

Aleksandra Hawajska - kl. 3c

Aleksandra Chudek - kl. 3e

Aleksandra Urawska – kl. 3e

opiekunowie: p. E. Szmyd-Patuła, I. Jerzabek

19.12.2017 r.

Turniej koszykówki chłopców o Mistrzostwo Otwocka

w kategorii klas gimnazjalnych
II miejsce

Adam Długaszek - kl 3b,

Mateusz Lubiecki - kl 3d,

Filip Marciniak - kl 3e,

Antoni Łabudzki - kl 3e,

Adrian Wachowicz - kl 3d,

Patryk Warszton - kl 2a,

Michał Chmielewski - kl 3a,

Dawid Jażdżewski - kl 3a

opiekun: p. M. Stachurski

rok 2017

Sekcja podnoszenia ciężarów

Robert Suchecki: 

  • Wicemistrz Polski Młodzików,
  • I miejsce w - Mistrzostwach Mazowsza Juniorów w kat. do 77 kg,
  • I miejsce w Mistrzostwach Województwa Mazowieckiego w kat. do 69 kg. 

opiekun: OKS „Start”

21. listopada 2017 r.

Piłka koszykowa – Mistrzostwa Szkół gimnazjalnych miasta Otwocka

III miejsce

Maciejak Olga - kl. 3c,

Niemońska  Weronika - kl. 3c,

Łysik Anna - kl. 3c,

Bukała Julia - kl. 3c,

Lalak Monika - kl. 3a,

Bożek Aleksandra - kl. 3e,

Hawajska Ola - kl. 3c,

Grochal Kasia - kl. 3c,

Drachel Julia - kl. 3c,

Kiliszek Julia - kl. 3a,

Wdowik Magda - kl. 3e,

Piekart Sandra - kl. 3c

opiekun: p. J. Krupniewska

15. listopada 2017 r.

Konkurs literacki „Hospicjum – dom nadziei”

org. przez otwockie towarzystwo opieki paliatywnej w ramach XIV Ogólnopolskiej Kampanii Hospicjum to też życie
I miejsce

Jarosław Dakus – kl.2d

opiekun: p. M. Baduchowska

listopad 2017 r.

Multitest – ogólnopolski konkurs org. przez Centrum Edukacji Szkolnej

Dyplom laureata:

Michał Czarnowski – kl. 2a –historia

Dylom wyróżnienia:

Michał Czarnowski – kl. 2a – geografia

Aleksandra Głębocka – kl. 2a- matematyka

Gabriela Owczarek – kl. 2a – matematyka

Julia Rączka – kl. 2a – matematyka

Izabela Walkiewicz - kl. 3e - matematyka

Magdalena Wdowik - kl. 3e - matematyka

opiekunowie: p. A. Szeszko, p. P. Skóra 

09.10. 2017 r.

Piłka nożna  - rozgrywki miejskie

II miejsce

Szczepan Całka - kl. 3d,

Dominik Cwalina - kl. 3d,

Aleksander Szczepanik - kl. 3d,

Franciszek Rutkowski - kl. 3e,

Maksymilian Bąk - kl. 2c,

Patryk Warszton - kl. 2a,

Mateusz Lubiecki - kl. 3d,

Kacper Nowak - kl. 2d,

Dariusz Woźnicki - kl.2d,

Damian Hajdacki - kl. 2c

opiekun: p. Z. Raczkowski

3.10.2017 r.

Międzypowiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Weronika Niemońska - kl. 3c – II miejsce

(awans do województwa)

opiekun: p. M. Stachurski

25.09.2017 r.

Powiatowe Mistrzostwa Szkół Gimnazjalnych

w Indywidualnych Biegach Przełajowych

Weronika Niemońska - kl. 3c – II miejsce

opiekun: p. M. Stachurski